Gmina Gidle
środa 12 maja 2021 r., imieniny obchodzą: Dominik, Pankracy
BIP

Strona główna » Aktualności » Ogłoszenie o naborze przedstawicieli

Ogłoszenie o naborze przedstawicieli

wielkość tekstu:A | A | A

Ogłoszenie o naborze przedstawicieli

Działając na podstawie art.15 ust. 2d ustawy z dnia 24 kwietnia 2003  o działalności pożytku publicznego   i  o wolontariacie Wójt Gminy Gidle zwraca się z prośbą do organizacji pozarządowych oraz podmiotów o których mowa w art. 3 ust.3 w/w ustawy, o wskazanie  osób przez te organizacje lub podmioty, do pracy w komisji konkursowej powoływanej Zarządzeniem Wójta do opiniowania ofert   w otwartych konkursach ofert na realizację zadań publicznych.

Członkiem komisji konkursowej do opiniowania ofert w otwartych konkursach ofert, nie może być osoba reprezentująca organizacje (podmioty) biorące udział w danym otwartym konkursie ofert.

Zadaniem Komisji Konkursowej jest ocena formalna i merytoryczna ofert na realizacje zadań publicznych złożonych do danego otwartego konkursu ofert z uwzględnieniem kryteriów określonych w treści ogłoszenia otwartego konkursu ofert.

Zgłoszenia przedstawicieli do komisji konkursowych należy złożyć w terminie do 16 marca 2015 r. w Sekretariacie Urzędu Gminy Gidle,  ul. Pławińska 22, 97-540 Gidle, pokój numer 9 (decyduje data wpływu do Urzędu Gminy w Gidlach)  wraz z następującymi danymi:
1. imię i nazwisko kandydata,
2. telefon kontaktowy, adres e – mail,
3. dane stowarzyszenia,
4. funkcję pełnioną w stowarzyszeniu.

Udział w komisji jest nieodpłatny.
W skład komisji konkursowej nie zostaną  powołane osoby reprezentujące  organizacje pozarządowe w przypadku, gdy organizacja będzie brała udział w konkursie.

czytano: 1939 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 10 marca 2015 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

W miejscowościach naszej gminy znajdują się zabytkowe układy urbanistyczne oraz zabytki sztuki ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 1
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

dominikanie Władze Gminy dozynki Gospodarka Inwestycje Gminne Samorząd Akty prawne Gidle Ekologia Powiat Radomszczański Projekty Unijne Urząd Gminy
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.