Gmina Gidle
piątek 14 maja 2021 r., imieniny obchodzą: Bonifacy, Julita
BIP

Strona główna » Aktualności » Zaproszenie na szkolenie do Pławna

Zaproszenie na szkolenie do Pławna

wielkość tekstu:A | A | A

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Związek Zawodowy Centrum Narodowe Młodych Rolników, Fundacja Rozwoju, Firma Konsultingowa KURS-AR Sp. z o.o. we współpracy z Biurem Powiatowym Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego w Radomsku zaprasza na BEZPŁATNE „Szkolenie z zakresu zarządzania gospodarstwem rolnym ze szczególnym uwzględnieniem korzyści z PROWADZENIA RACHUNKOWOŚCI W GOSPODARSTWIE ROLNYM”.

Szkolenie realizowane jest w ramach projektów „Szkolenia dla rolników w zakresie zarządzania gospodarstwem rolnym ze szczególnym uwzględnieniem korzyści z prowadzenia rachunkowości w gospodarstwie rolnym” w ramach działania 111 Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013. Wykładowcami szkolenia będą osoby ze Szkoły Głównej Gospodarstwa Rolnego w Warszawie.

Szkolenie odbędzie się w dniach 16–17 MARZEC (poniedziałek, wtorek) 2015r. o godz. 9:00 w Pławnie - Sala konferencyjna, ul. Plac Wolności 26 , 97-540 Gidle. Szkolenie będzie trwało 2 dni w tym pierwszy dzień to zajęcia teoretyczne a drugi to zajęcia praktyczne.

Szkolenie m.in. skierowane jest dla osób które planują skorzystać z dofinansowania „ Restrukturyzacji małych gospodarstw” - premia 60 tyś w ramach nowego PROW 2014-2020.

Dla każdego uczestnika organizator zapewnia bezpłatne materiały oraz ciepły posiłek i poczęstunki podczas przerw. Udział w szkoleniu kończy się otrzymaniem przez Państwa Certyfikatu. Ze względu na ograniczoną ilość miejsc prosimy zainteresowane osoby o kontakt pod numerem telefonu: 606 649 525, 44-683-19-93  lub osobiście w Biurze Izby Rolniczej w Radomsku, ul. Kościuszki 6 p. 210.

Osoba do kontaktu Pani Agnieszka Zaremba.

 

czytano: 1753 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 10 marca 2015 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

W miejscowościach naszej gminy znajdują się zabytkowe układy urbanistyczne oraz zabytki sztuki ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 2
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

dozynki Władze Gminy Gmina Samorząd Gospodarka Powiat Radomszczański Akty prawne Ekologia Urząd Gminy dominikanie Inwestycje Gminne Projekty Unijne
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.