Gmina Gidle
piątek 14 maja 2021 r., imieniny obchodzą: Bonifacy, Julita
BIP

Strona główna » Aktualności » Uroczyste podpisanie umowy

Uroczyste podpisanie umowy

wielkość tekstu:A | A | A

10 maja br. w Starostwie Powiatowym we Włoszczowie odbyło się uroczyste podpisanie umów w ramach Konkursu nr 1/2016 na Podejmowanie działalności gospodarczej, Konkursu Nr 2/2016 na Podejmowanie działalności gospodarczej przez osoby w wieku do 29 lat oraz Konkursu Nr 3/2016 na Infrastrukturę turystyczną i/lub rekreacyjną , w ramach LSR Lokalnej Grupy Działania „Region Włoszczowski”. Z terenu Gminy Gidle umowa została podpisana przez przedstawicieli  zarządu  Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Borowa, a mianowicie p. Krystynę Borowik - prezes oraz p. Krzysztofa Bąka  .

Umowa podpisana została w związku ze złożonym wnioskiem o przyznanie pomocy w ramach poddziałania  19.2 „ Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020, złożony w dniu 05.12.2016r., na operację pt. „Świetlica w miejscowości Borowa jako centrum kultury lokalnej”. Stowarzyszeniu przyznana została pomoc w wysokości 204 250,00 zł.

Następnym krokiem po podpisaniu umowy będzie ogłoszenie przetargu na wykonanie zadania: Budowa świetlicy w miejsowości Borowa.

Stowarzyszeniu życzymy powodzenia w dalszej realizacji swoich zamierzeń!

Relacja z uroczystości :http://www.tvwloszczowa.pl/strona/index.php?film_id=nvDnslnAPtU

czytano: 893 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 12 maja 2017 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

W miejscowościach naszej gminy znajdują się zabytkowe układy urbanistyczne oraz zabytki sztuki ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 1
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Urząd Gminy Samorząd Inwestycje Gminne Władze Gminy Powiat Radomszczański dominikanie Projekty Unijne Ekologia Gidle dozynki Akty prawne Gmina
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.