Gmina Gidle
poniedziałek 10 maja 2021 r., imieniny obchodzą: Antonina, Izydor
BIP

Strona główna » Aktualności » Plebiscyt Samorządowiec Roku Województwa ...

Plebiscyt Samorządowiec Roku Województwa Łódzkiego 2017

wielkość tekstu:A | A | A

Informujemy, że od 14 kwietnia br. ruszyło głosowanie w X edycji plebiscytu Samorządowiec Roku Województwa Łódzkiego 2017.

Zasady plebiscytu

Na kogo głosować?

Na liście kandydatów do plebiscytowych tytułów (nazwiska samorządowców z aglomeracji łódzkiej oraz radnych województwa publikujemy na następnych stronach) są radni oraz wójtowie, burmistrzowie i prezydenci miast.

Jak głosować?

Na wydrukowanych listach wystarczy odnaleźć samorządowca, na którego chcemy oddać głos i wysłać sms o podanej pod nazwiskiem kandydata treści (koszt 2,46 zł z VAT). Jeden sms to jeden głos oddany na kandydata. Głosować można od dziś do północy 22 maja.

Kto będzie nagrodzony?

W każdym powiecie wygra samorządowiec z tego powiatu, który otrzyma największą liczbę głosów. Osoba taka otrzyma tytuł Samorządowiec Roku 2017 Powiatu. Samorządowiec z największą liczbą głosów w całym województwie otrzyma tytuł Samorządowiec Roku Województwa Łódzkiego 2017.

Czytaj więcej: http://www.dzienniklodzki.pl/wiadomosci/a/samorzadowiec-roku-2017-ocen-radnych-wojtow-burmistrzow-prezydentow-plebiscyt,11984668/

czytano: 816 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 21 kwietnia 2017 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

Gmina Gidle położona jest na północnym krańcu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w południowej ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 1
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Powiat Radomszczański Inwestycje Gminne Ekologia dominikanie Projekty Unijne Akty prawne Gidle Władze Gminy Urząd Gminy Gmina Samorząd Gospodarka
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.