Gmina Gidle
środa 12 maja 2021 r., imieniny obchodzą: Dominik, Pankracy
BIP

Strona główna » Aktualności » Piknik wakacyjny w Gidlach

Piknik wakacyjny w Gidlach

wielkość tekstu:A | A | A

W niedzielne popołudnie (24 lipca) na boisku przy Urzędzie Gminy Gidle odbył się Piknik Wakacyjny. Celem pikniku była integracja mieszkańców gminy ze szwedzką młodzieżą, która odwiedziła naszą gminę w ramach Światowych Dni Młodzieży. W programie muzycznym zaprezentowały się dziewczęta ze studia wokalnego przy GOK w Gidlach, natomiast w ramach współzawodnictwa rozegrano mecz "międzypaństwowy", który zakończył się zadowalającym wszystkie strony, wynikiem - 3:3 :). Po meczu wystąpiła z koncertem Orkiestra Dęta z Gidel.  W trakcie imprezy zawitała do naszej gminy grupa pielgrzymów z Dominikany, która przebywała w sąsiedniej parafii, w Zawadzie.

W ramach przygotowanych atrakcji uczestnicy mogli zagrać w siatkówkę, zrobić komiczne zdjęcia w fotobudce oraz skorzystać z ciepłych przekąsek serwowanych przez pracowników Urzędu. Nie zapomniano o najmłodszych, dla których wystawiono dmuchany zamek oraz trampoliny. Atmosfera była miła i wszyscy bawili się wspaniale, młodzież ze Szwecji zaprezentowała regionalny taniec wywodzący się z Iraku, zaś na przysłowiowym parkiecie,  królowała grupa z Dominikany. Oprawę muzyczną zapewnił Gminny Ośrodek Kultury w Gidlach.

Mamy nadzieję, iż to spotkanie na długo zapadnie w pamięci przybyłych do naszej gminy gości.

czytano: 1275 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 25 lipca 2016 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł
Piknik wakacyjny 2016
zdjęć w galerii: 107
przejdź do galerii

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

Gmina Gidle położona jest na północnym krańcu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w południowej ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 1
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Ekologia Urząd Gminy Powiat Radomszczański Samorząd Gmina Gospodarka dominikanie Gidle Inwestycje Gminne Projekty Unijne Władze Gminy Akty prawne
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.