Gmina Gidle
środa 12 maja 2021 r., imieniny obchodzą: Dominik, Pankracy
BIP

Strona główna » Aktualności » Międzynarodowy Festiwal UNIVERSONG 2016

Międzynarodowy Festiwal UNIVERSONG 2016

wielkość tekstu:A | A | A

W bajkowej scenerii Tenryfy odbyła się 16 edycja Międzynarodowego Festiwalu Piosenki UNIVERSONG 2016 na Wyspach Kanaryjskich odbywa się w dn. 6-10 lipca. Eliminacje przebiegały dwuetapowo: do udziału w finale festiwalu uczestnicy kwalifikowali się na podstawie przeslania nagrań dwóch utworów. Ostatecznie w finale znalazlo się 19 wykonawców z Portugalii, Hiszpanii, Słowenii, Peru, Włoch, Białorusi, Rumunii, Bułgarii, Malty i Polski. Spośród polskich wykonawców w finale zaśpiewała podopieczna GOK w Gidlach Marysia Markiewicz i Kasia Puma Piasecka- absolwentka Instytutu Jazzu Akademii Muzycznej w Katowicach. Marysia zaprezentowała podczas finałowej gali utwór All the manwhen I need z rep. Whitney Houston. Nagroda za pierwsze miejsce " Tabaiba de Oro" to bezpłatny pobyt na festiwalu Bled GoldenMicrophone 2017 na Słowenii.

Instruktorem wokalnym Studia Piosenki GOK w Gidlach jest p. Violetta Ojrzyńska. Gratulujemy  i życzymy kolejnych sukcesów!

czytano: 1168 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 15 lipca 2016 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

W miejscowościach naszej gminy znajdują się zabytkowe układy urbanistyczne oraz zabytki sztuki ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 1
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Projekty Unijne Władze Gminy Gospodarka Ekologia Samorząd Akty prawne dozynki Inwestycje Gminne Powiat Radomszczański Gidle Urząd Gminy Gmina
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.