Gmina Gidle
poniedziałek 10 maja 2021 r., imieniny obchodzą: Antonina, Izydor
BIP

Strona główna » Aktualności » Program usuwania wyrobów zawierających azbest

Program usuwania wyrobów zawierających azbest

wielkość tekstu:A | A | A

OBWIESZCZENIE 
WÓJTA GMINY GIDLE

z dnia 15.06.2016r

 

Na podstawie art. 39 ust. 1 ustawy z dnia 3 października 2008 r. o udostępnianiu informacji o środowisku i jego ochronie, udziale społeczeństwa w ochronie środowiska oraz o ocenach oddziaływania na środowisko (Dz.U. 2016 poz. 353 – tekst jednolity) informuję o możliwości zapoznania się z projektem opracowania pt. „Program usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Gidle na lata 2016-2032".

Zainteresowani mogą zapoznać się z dokumentacją sprawy, która jest do wglądu w siedzibie Urzędu Gminy Gidle, ul. Pławińska 22, 97-540 Gidle, oraz na stronie internetowej www.gidle.pl.

Każdy ma prawo składania uwag i wniosków do projektu opracowania pt. „Program usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Gidle na lata 2016-2032".

Wnioski i uwagi można składać pisemnie na adres Urzędu Gminy Gidle, ustnie do protokołu w siedzibie Urzędu i za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres poczty elektronicznej – ug@gidle.pl w terminie 21 dni od daty podania do publicznej wiadomości niniejszego obwieszczenia.

Wniosek powinien zawierać imię i nazwisko lub nazwę wnioskodawcy, adres zamieszkania wnioskodawcy oraz przedmiot wniosku. 

Organem właściwym do rozpatrzenia uwag i wniosków jest Wójt Gminy Gidle.

 

"Program usuwania wyrobów zawierających azbest dla Gminy Gidle na lata 2016-2032" został dofinansowany w kwocie 17820 zł z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi zgodnie z umową nr 129/BN/D/2016

czytano: 1419 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 15 czerwca 2016 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

W miejscowościach naszej gminy znajdują się zabytkowe układy urbanistyczne oraz zabytki sztuki ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 1
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

dozynki Samorząd Akty prawne Projekty Unijne Gidle Władze Gminy Inwestycje Gminne Gospodarka dominikanie Powiat Radomszczański Urząd Gminy Gmina
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.