Gmina Gidle
poniedziałek 10 maja 2021 r., imieniny obchodzą: Antonina, Izydor
BIP

Strona główna » Aktualności » Dzień Dziecka w Wojnowicach

Dzień Dziecka w Wojnowicach

wielkość tekstu:A | A | A

W sobotę 4 czerwca br. w remizie OSP w Wojnowicach odbył się "Dzień Dziecka". W imprezie wzięli udział Wójt Gminy Gidle p. Janusz Pachulski, kierownik oddziału "PANACEUM" w Grabach p. Radosław Brzeski oraz mieszkańcy z okolicznych miejscowości. Impreza zorganizowana została z inicjatywy radnej p. Barbary Jezuity, Rady Sołeckiej,  OSP w Wojnowicach oraz opiekuna świetlicy p. Julity Dąbrowskiej.

Najmłodsi byli zafascynowani pokazem sprawności strażaków oraz możliwością przejażdżki wozem strażackim. Z pełnym zaangażowaniem brali oni udział w różnorodnych zabawach i konkursach z nagrodami. Swoje siły do skoków na zamku-dmuchańcu mogli wzmacniać pysznymi pączkami oraz kiełbaskami z grilla.

Znakomita, wręcz letnia pogoda, wspaniała atmosfera oraz wspólnie spędzony czas sprawiły, że ten wyjątkowy dzień dla najmłodszych, był pełen radości i uśmiechu, który powinnien być nieodzownym elementem w życiu każdego z nas...

czytano: 1574 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 06 czerwca 2016 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

Gmina Gidle położona jest na północnym krańcu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w południowej ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 1
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Gospodarka Urząd Gminy Inwestycje Gminne Powiat Radomszczański Gmina Władze Gminy Projekty Unijne dominikanie Samorząd Akty prawne dozynki Ekologia
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.