Gmina Gidle
środa 12 maja 2021 r., imieniny obchodzą: Dominik, Pankracy
BIP

Strona główna » Aktualności » Spotkanie konsultacyjne

Spotkanie konsultacyjne

wielkość tekstu:A | A | A

18 maja br. , w sali gimnastycznej Publicznego Gimnazjum w Gidlach odbyło się spotkanie konsultacyjno-informacyjne dotyczące opracowania Strategii Rozwoju Gminy Gidle na lata 2016-2025. W trakcie spotkania omówione zostały cele i kierunki rozwoju Gminy Gidle oraz planowane na lata 2016-2025 przedsięwzięcia i działania gminy. Wójt Gminy Gidle p. Janusz Pachulski zaprezentował uczestnikom spotkania charakterystykę gminy z uwzględnieniem danych demograficznych. Starosta Radomszczański p. Andrzej Plutecki przedstawił ogólne założenia Strategii Powiatu na lata 2014-2020. Przedstawicielka Powiatowego Urzędu Pracy w Radomsku p. Beata Stachura omówiła sytuacje na rynku pracy w powiecie i naszej gminie z uwzględnieniem danych za 2015r.  oraz I kwartał 2016r. Firma EN-PROJECT z Jelcza-Laskowic, która współpracuje z naszą gminą przy tworzeniu strategii zaprezentowała wstępne cele i zadania strategiczne, zachęcając jednocześnie społeczność lokalną do zgłaszania własnych propozycji działań które można uwzględnić w dokumencie strategii

Uczestnicy  spotkania mieli możliwość zadawania pytań i wyjaśniania wątpliwości. Podjęte ustalenia pozwolą na realizację kolejnych etapów opracowania strategii.

W załączniku poniżej prezentacja przedstawiająca cele i działania strategiczne.

Zachęcamy do zapoznania się z nią i zgłaszania własnych propozycji działań na adres ug@gidle.pl, bądź w siedzibie Urzędu Gminy w Gidlach.

czytano: 1604 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 19 maja 2016 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

Gmina Gidle położona jest na północnym krańcu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w południowej ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 1
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Projekty Unijne Gmina Urząd Gminy Samorząd dominikanie Gospodarka Ekologia Inwestycje Gminne Powiat Radomszczański Akty prawne dozynki Gidle
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.