Gmina Gidle
środa 12 maja 2021 r., imieniny obchodzą: Dominik, Pankracy
BIP

Strona główna » Aktualności » Zawiadowmienie Wójta Gminy Gidle w sprawie ...

Zawiadowmienie Wójta Gminy Gidle w sprawie konsultacji Projektu Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gidle

wielkość tekstu:A | A | A

Wójt Gminy Gidle zawiadamia, że w dniu 30 listopada 2012r. zostało podpisane Zarządzenie nr 67/2012 z dnia 30 listopada 2012r Wójta Gminy Gidle: dotyczące przeprowadzenia konsultacji projektu Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gidle. Wójt Gminy w związku ze zmianami ustawy z dnia 13 września 1996r., o utrzymaniu czystości i porządku w gminach ( Dz. U. z 2012r., poz. 391) przedstawia mieszkańcom do konsultacji projekt Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gidle. Celem konsultacji jest uzyskanie uwag i wniosków mieszkańców Gminy Gidle w powyższej sprawie oraz przedstawienie własnych opinii. Konsultacje dotyczą mieszkańców Gminy Gidle posiadających prawo wyborcze, którzy wpisani są do rejestru wyborców na obszarze, którego konsultacje przeprowadza się. Opinie można wyrazić na karcie konsultacyjnej dostępnej na stronie ( www.gidle.pl) oraz na spotkaniu z mieszkańcami  Gminy Gidle, które odbędzie się  w dniu 6 grudnia na sali GOK w Gidlach o godzinie 12.00, a także codziennie w Urzędzie Gminy   w Gidlach pokój nr 15 od poniedziałku do piątku w godzinach  8.00 do 14.00 od dnia  30 listopada 2012r., do dnia 14 grudnia 2012r.


   Wójt Gminy Gidle - mgr Krystyna KubasiakZarządzenie nr 67 z 2012r. Wójta Gminy Gidle z dnia 30 listopada 2012r. w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu Regulaminu utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Gidle oraz formularz konsultacji (doc)Projekt Uchwały w sprawie Regulaminu (doc)

czytano: 2377 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 01 grudnia 2012 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

W miejscowościach naszej gminy znajdują się zabytkowe układy urbanistyczne oraz zabytki sztuki ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 1
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

dominikanie Władze Gminy Gospodarka Projekty Unijne Urząd Gminy dozynki Inwestycje Gminne Gidle Akty prawne Gmina Powiat Radomszczański Samorząd
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.