Gmina Gidle
sobota 16 stycznia 2021 r., imieniny obchodzą: Marcelego, Włodzimierza
BIP

Strona główna » Aktualności » Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości

Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości

wielkość tekstu:A | A | A

Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości

Regionalna Izba Przemysłowo - Handlowa w Radomsku  już po raz czwarty organizuje  Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości.
Tegoroczna edycja Konkursu organizowana jest w kategoriach:
1. Firma Roku – bez względu na wielkość przedsiębiorstwa
2. Debiut Roku
3. Produkt Roku
Jako kategoria Produkt Roku rozumie się również Usługę Roku i Kontrakt Roku.
Radomszczański Konkurs Przedsiębiorczości jest niepowtarzalną okazją do uhonorowania tych przedsiębiorców, których osiągnięcia mogą stanowić wzór  do naśladowania oraz promocji produktów i usług charakteryzujących się m.in. wysoką jakością, innowacyjnością i nowoczesna technologią.
Honorowy Patronat nad Konkursem sprawują Marszałek Województwa Łódzkiego, Wojewoda Łódzki i Prezes Krajowej Izby Gospodarczej. Patronami konkursu są Prezydent Miasta Radomska i Starosta Powiatu Radomszczańskiego. Patronat medialny obejmują TVP Łódź, Telewizja NTL,  Polska Dziennik Łódzki, Radio Łódź, Między stronami, Portal Radomsko24.pl
          Zwycięzcy w każdej z kategorii, zakwalifikowani  do drugiego etapu Konkursu otrzymają Statuetki i Pakiety Promocyjne oraz Certyfikaty Laureatów. Wręczenie nagród odbędzie się podczas uroczystej Gali Biznesu Radomszczańskiego, która odbędzie się  w dniu 13 kwietnia 2013r  
Poza możliwością otrzymania nagrody przedsiębiorcy mają również doskonałą okazję do konfrontacji własnego wyobrażenia o atrakcyjności zgłoszonych produktów czy usług z opinią  środowiska lub ekspertów.
          Zgłoszenia do Konkursu przyjmowane będą w Sekretariacie Konkursu w siedzibie Regionalnej Izby Przemysłowo- Handlowej w Radomsku,  ul. Kościuszki 6 pokój 210  w terminie do 30 marca  2013r.
Regulamin i dokumentacja konkursowa jest dostępna na stronach internetowych Regionalnej Izby Przemysłowo - Handlowej w Radomsku, Urzędu Miasta Radomska, Starostwa Powiatowego, urzędów gmin Powiatu Radomszczańskiego i mediów będących patronami konkursu, a także przekazana do innych organizacji zrzeszających lokalnych przedsiębiorców.

Serdecznie zapraszamy do udziału w Konkursie !


Rada
Regionalnej Izby Przemysłowo – Handlowej w Radomsku

czytano: 2560 razy

źródło: gidle.pl

data dodania: 08 marca 2013 r.

drukuj zapisz do PDF poleć artykuł

Wasze komentarze

wszystkich komentarzy: 0

Strona główna

ePUAP Elektroniczna Skrzynka Podawcza Baza Firm Księga gości

Gmina Gidle położona jest na północnym krańcu Jury Krakowsko-Częstochowskiej, w południowej ...

więcej

Czy załatwiał(a) Pan/Pani sprawę w Urzędzie korzystając z elektronicznej skrzynki podawczej?

  • 16.7%
  • 83.3%
więcejarchiwum ankiet
e-kartki
osób online: 2
kreacja: kreacja: ALPANET - Polskie Systemy Internetowe

Tagi:

Powiat Radomszczański Władze Gminy Akty prawne dominikanie Gospodarka Gmina Inwestycje Gminne dozynki Gidle Ekologia Samorząd Urząd Gminy
Witamy Państwa na oficjalnym portalu internetowym Gminy Gidle. Portal prezentuje informacje o gminie, władze, dane statystyczne, gospodarka, baza socjalna, rozrywka i rekreacja, oferta, zdjęcia.